VYTVOŘÍME LETÁK ZDARMA (9. ročník)

>> KATALOG (ke stažení, *.PDF)

Již 9 let ZDARMA a nezávazně vytvoříme jednorázově leták produktu, nebo služby všem živnostníkům a drobným podnikatelům, kteří odešlou žádost o e-mailem.

Leták bude graficky zpracován ve velikosti A6, jednostranný. Leták dodáme v PDF, připravený pro malonákladový i ofsetový tisk.

Hotový leták  v PDF odešleme zpět na e-mail, ze kterého přišla žádost s podklady cca do 30 pracovních dnů od odeslání žádosti e-mailem.

Chcete vytvořit leták ZDARMA? 

Napište nám e-mail s předmětem zprávy „Leták ZDARMA“ a pošlete všechny informace, které chcete zveřejnit, fotografie, logo…. na e-mail: 

info@millucci.com

LETÁK ZDARMA

Podnikáte?  Využijte naší nabídky ZDARMA A NEZÁVAZNĚ zpracování letáku pro podporu prodeje vašich služeb, nebo produktu. Tuto nabídku můžete využít jen jednou.

Naši stálí zákazníci, mohou tuto nabídku využít každý rok. Staňte se našimi klienty a získejte mnohem více služeb a výhod ZDARMA.

PRÉMIOVÉ SLUŽBY ZA SKVĚLÝCH PODMÍNEK
pro živnostníky a drobné podnikatele
>>super ceny<<

BEZPEČNÁ KOMUNIKACE
Šifrovaná a zabezpečená
komunikace

OVĚŘENÁ FIRMA
Spousta spokojených zákazníků
v celé ČR

ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Kvalitní zákaznická podpora
a rychlé řešení

FÉROVÝ PŘÍSTUP
Vážíme si svých zákazníků,
zakládáme si na fér jednání

MILLUCCI reklama, grafika, web
OPAVA – OSTRAVA 

Tel.: 722 892 514

Pište NON-STOP na e-mail:
info@millucci.com

KONTAKTNÍ KANCELÁŘ  – OPAVA

Pro zákazníky jsme otevřeli kontaktní kancelář v exkluzivních prostorách v centru Opavy. Veškeré dotazy rádi probereme v pracovních dnech 9.00 – 14.00 hod.  Bezplatné parkování i bezbariérový přístup.

INVESTUJETE DO SVÉ BUDOUCNOSTI

Vaším nákupem u nás, pomáháte rozvoji lepších služeb a nástrojů pro Vaše podnikání, protože investujeme do svých projektů, kde hledáme nové způsoby a vyvíjíme efektivní a cenově dostupné nástroje k získávání a péči Vašich zákazníků, pro Vaši firmu.