BONUS PRO ZÁKAZNÍKY

Naši klienti mohou využít řadu výhod ZDARMA, které jim pomohou s lepší prezentací své firmy a k dosažení lepších obchodních výsledků. Oblast propagace a zájmy vašich zákazníků se dynamicky mění, proto je potřeba být neustále o krok dále. Každý den totiž může vzniknout vaše nová konkurence, která může mít více finančních prostředků, agresivnější marketing  a snaží se přebrat vám vaše zákazníky. 

Využijte proto řadu technik, nástrojů a možností, abyste si udrželi své zákazníky. To, že máte dnes hodně zakázek, neznamená, že je budete mít i příští rok. Zákazník není samozřejmost, je potřeba mu naslouchat a zlepšovat nejen své služby, ale i marketing.

VÝROBA LETÁKU ZDARMA

Ano, naši klienti mohou využít VÝROBU LETÁKU ZDARMA pro propagaci konkrétní akce, či nabídky produktů a služeb ze své nabídky. Tyto letáky mohou být tištěné, nebo elektronické pro zasílání e-mailem. Maximálně pomáháme svým klientům v rozvoji jejich podnikání a udržení jejich zákazníků. Ať už chcete propagovat nový výrobek či službu, nebo chcete upoutávku na probíhající akci, kontaktujte nás pro více informací. Existuje řada řešení jak nejlépe, nejefektivněji a nejlevněji podpořit prodej svých produktů a služeb.

NADSTANDARDNÍ TECHNICKÁ PODPORA

Veškeré případné poruchy či kolize softwaru, webových stránek a jiných produktů, řešíme maximálně rychle. Na naše vybrané produkty poskytujeme záruku 10 let a servis po dobu 5 let s max. řešením do 48 hodin od nahlášení poruchy. Naprostá většina servisních prací je v rámci záruky BEZPLATNÁ.

NADSTANDARDNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČE

Každý klient je individuální a má jiné potřeby a požadavky. Každý klient má rozdílně velikou firmu – od živnostníka, samostatného podnikatele až po střední a velkou firmu. Každému poskytneme maximální individuální péči s ohledem na finanční možnosti klienta. Naším cílem je vždy poskytnout služby a produkty v nejvyšší kvalitě, rychle a maximálně férově a profesionálně. Svým klientům navrhneme vždy to nejlepší řešení. 

VEŠKERÉ KONZULTACE ZDARMA

S každým naším klientem diskutujeme o zakázce stručně, srozumitelně a konkrétně. Zadání zakázky bývá standardně do cca 20 minut. Máme ale i klienty, se kterými jsme schopni a ochotni konzultovat i 3 hodiny. A bezplatně. Naším cílem je, abychom prodiskutovali zakázku, strategii kampaně či jednotlivých prací, aby maximálně splnila požadavky našeho zákazníka. Pravidelně se účastníme u některých zákazníků standardně 2-3 hodinových schůzek, konzultujeme požadavky, možnosti a hledáme nejlepší řešení za co nejnižších nákladů. A výsledky se našim klientům brzy dostavují.

ROČNÍ FOCUS CM

Každý rok bezplatně provedeme SCAN FOCUS CM, který poskytne aktuální informace o Vašich webových stránkách, e-shopu a softwaru (použití, zákonné podmínky, aktualizace, propagace apod.)  Tím získáte vždy aktuální přehled a dostatečný časový prostor pro případné úpravy, opravy či inovaci. Tuto bezplatnou službu poskytujeme automaticky všem klientům od 1.9.2021.

KE STAŽENÍ ZDARMA

Naši klienti si mohou u některých našich zakoupených produktů, navíc zdarma stáhnout nástroje a materiály pro podporu prodeje (např. maloobchod, velkoobchod).  Vyvíjíme vlastní, unikátní nástroje pro podnikání a u některých je právě možno navíc zdarma stáhnout další služby či bezplatné nástroje, které jim ušetří čas i peníze a mohou tak rozvíjet své podnikání.

VÝZKUM A VÝVOJ

Naši klienti se mohou stát součástí výzkumu a vývoje nových moderních produktů pro podporu prodeje. Získáte konkurenční výhodu a možnost zakoupit finální produkt se slevou až 80%. Výzkum a vývoj má ale spoustu dalších výhod. Časově ani finančně Vás nezatíží, žádné osobní, finanční, firemní a jiné údaje nezískáváme. Jste-li součástí výzkumu a vývoje Millucci, získáte konkurenční výhodu v použitých technologiích, které vám mohou i výrazně zlepšit obchodní či marketingové aktivity z důvodu, že výzkum a vývoj primárně řeší otázku podpory prodeje, zákaznickou loajalitu, funkčnost, jednoduchost a pohodlnost vyvíjených nástrojů. Většina nástrojů z naší dílny jsou automatizované, tím se plně soustředíte na své podnikání a naše technologie vám pouze pomáhají bez nutnosti jakéhokoliv vašeho zásahu.

5 LET ARCHIV ZDARMA

Obrovské množství dat z reklamních návrhů, realizaci webů, e-shopů, kampaní a dalších materiálů vyžaduje obrovskou kapacitu místa. Díky naší kapacitě 28TB na lokálním úložišti, umožňujeme archivovat data zákazníkům a to po dobu 5 let ZDARMA.

ZÁKAZNICKÁ APLIKACE (Millucci)

Bezplatná zákaznická aplikace umožňuje snadný a rychlý nákup jednotlivých produktů a služeb, přehled o aktuální nabídce a možnost zúčastnit se vývoje nových produktů pro podporu prodeje prostřednictvím MILLUCCI INSIDER.

BEZPEČNÁ KOMUNIKACE
Šifrovaná a zabezpečená
komunikace

OVĚŘENÁ FIRMA
Spousta spokojených zákazníků
v celé ČR

ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Kvalitní zákaznická podpora
a rychlé řešení

FÉROVÝ PŘÍSTUP
Vážíme si svých zákazníků,
zakládáme si na fér jednání