BONUS PRO ZÁKAZNÍKY – NEJLEPŠÍ ZÁKAZNICKÝ SERVIS V ČR

Naši klienti mohou využít řadu výhod a bonusů ZDARMA, které jim pomohou s lepší prezentací své firmy a k dosažení lepších obchodních výsledků. Protože zájmy a preference vašich zákazníků se dynamicky mění a jsou často ovlivněny informacemi v médiích, je potřeba být neustále o krok dále. 

Navíc každý den vzniká vaše nová konkurence, která může mít více finančních prostředků a agresivnější marketing.  Na malém regionálním trhu, je odvážné si nemyslet, že se vaše konkurence nebude snažit přebrat vám zákazníky.

To, že máte dnes hodně zakázek, neznamená, že je budete mít i příští rok. Zákazník není samozřejmost, je potřeba mu naslouchat a zlepšovat nejen své služby, ale i marketing a strategii prodeje. Proto poskytujeme maximum služeb navíc a investujeme do vlastních inovativních produktů.

Vyberte si MILLUCCI s NEJLEPŠÍM ZÁKAZNICKÝM SERVISEM v ČR a budete připraveni na vše.

VÝROBA LETÁKU ZDARMA = 0 Kč

Ano, naši klienti mohou využít VÝROBU LETÁKU ZDARMA pro propagaci konkrétní akce, či nabídky produktů a služeb ze své nabídky. Tyto letáky mohou být tištěné, nebo elektronické pro zasílání e-mailem. Maximálně pomáháme svým klientům v rozvoji jejich podnikání a udržení jejich zákazníků. Ať už chcete propagovat nový výrobek či službu, nebo chcete upoutávku na probíhající akci, kontaktujte nás pro více informací. Existuje řada řešení jak nejlépe, nejefektivněji a nejlevněji podpořit prodej svých produktů a služeb.

BEZPLATNÁ A NEZÁVAZNÁ KONZULTACE = 0 Kč

Využijte osobní, nezávaznou a bezplatnou konzultaci současné situace na trhu, jak z toho vytěžit, upevnit vaši pozici na trhu, zlepšit vnímání zákazníků, udržet stálé zákazníky a vaší značku v povědomí. Zdarma a bez závazku.

BEZPLATNÝ SCAN WEBU PROTI VIRŮM = 0 Kč

Využijte náš bezplatný software scan, který prověří, zda na vašem webu není známý malware, vir, vážné chyby na webu či škodlivý kód.
Tuto službu si můžete předplatit pro stálé zabezpečení webových stránek, kdy provádíme průběžný scan, včetně záloh serveru (dat), prodloužení záruky, okamžitý servis apod.

ODBORNÝ DOHLED = až 0 Kč

Spolupracujete s vaším nynějším dodavatelem v oblasti reklamních a propagačních služeb, nebo se plánujete obrátit na nového dodavatele (např. zpracování a tisk propagačních materiálů, tvorba a údržba webových stránek, realizace softwaru, PPC kampaně, SEO…)?   Neplaťte více než musíte a získejte kvalitnější služby pomocí naší služby „ODBORNÝ DOHLED“.

EXPRESNÍ RYCHLOST = 0 Kč

Někdy potřebujete řešit věci rychle. Průměrně se kdekoliv řeší zakázky cca 14 dnů i více, ale to může být pro vás problém. U nás, našim věrným klientům jsme schopni řešit některé zakázky (dle priority a složitosti) extrémně rychle…již do 24hodin. A bez příplatku.

NADSTANDARDNÍ TECHNICKÁ PODPORA = 0 Kč

Veškeré případné poruchy či kolize softwaru, webových stránek a jiných produktů, řešíme maximálně rychle. Na naše vybrané produkty poskytujeme záruku 10 let a servis po dobu 5 let s max. řešením do 48 hodin od nahlášení poruchy. Naprostá většina servisních prací je v rámci záruky BEZPLATNÁ.

VLASTNÍ ZNAČKOVÉ PRODUKTY= Millucci

Jako jedni z mála na českém trhu vyvíjíme vlastní produkty podpory prodeje, které důkladně testujeme a vylepšujeme. Na naše produkty Vám poskytneme nejvýhodnější podmínky, prodlouženou záruku, nebo zvýhodněnou cenu „na vyzkoušení“. 

DOTACE AŽ 50% PRO PODPORU PODNIKÁNÍ

Nyní nově (od 22.2.2024 do odvolání), ve spolupráci s investičním fondem AAD Invest, můžete získat na vybrané propagační služby pod značkou MILLUCCI dotaci až 50%!  Využít tuto nabídku může nový i stávající zákazník. Více informací získáte na osobní schůzce.

ZDARMA K WEBOVÝM STRÁNKÁM – MILLUCCI Premium = 0 Kč

Prémiový doplněk s informacemi o aktuálním stavu webu, NON-STOP technická podpora až 5 let od nákupu, prodloužení ZÁRUKY až na 10 let, snadná ZÁLOHA, pomocné nástroje, propagace a další výhody. MILLUCCI Premium u všech realizovaných webových stránek automaticky ZDARMA.

ZDARMA PRO KLIENTY – Zákaznický servis MILLUCCI = 0 Kč

Zbrusu nový bezplatný software pro naše zákazníky, který jim usnadní rychlé řešení případných potíží s pomocí NON-STOP technické podpory, snadné zadání úkolu, rezervace schůzky, připomenutí a další. Již brzy dostupné pro všechny naše klienty. 

CHRÁNÍME VAŠE DĚTI S WEBSAFETY Kids = 0 Kč

Náš nový bezpečnostní software MILLUCCI WEBSAFETY Kids 2024, pomáhá rodičům malých dětí znepřístupnit „nechtěné“ webové stránky. V připravované aktualizaci naleznete edukaci pro děti v oblasti bezpečnosti na internetu.

ŠKOLENÍ – ÚPRAVY WEBOVÝCH STRÁNEK = 0 Kč

Každý klient, který si u nás nechá vytvořit webové stránky s administraci (pro úpravy fotografií, textů apod.) může využít bezplatné zaškolení. Tím se tak stává svým „správcem“ a může si kdykoliv texty a fotografie měnit sám. Zapomněli jste jak si web upravit? Nevadí, přijďte za námi, bezplatně znovu předvedeme.

VEŠKERÉ KONZULTACE ZDARMA = 0 Kč

S každým naším klientem diskutujeme o zakázce stručně, srozumitelně a konkrétně. Zadání zakázky bývá standardně do cca 20 minut. Máme ale i klienty, se kterými jsme schopni a ochotni konzultovat i 3 hodiny. A bezplatně. Naším cílem je, abychom prodiskutovali zakázku, strategii kampaně či jednotlivých prací, aby maximálně splnila požadavky našeho zákazníka. Pravidelně se účastníme u některých zákazníků standardně 2-3 hodinových schůzek, konzultujeme požadavky, možnosti a hledáme nejlepší řešení za co nejnižších nákladů. A výsledky se našim klientům brzy dostavují.

5 LET ARCHIV ZDARMA = 0 Kč

Obrovské množství dat z reklamních návrhů, realizaci webů, e-shopů, kampaní a dalších materiálů vyžaduje obrovskou kapacitu místa. Díky naší kapacitě 28TB na lokálním úložišti, umožňujeme archivovat data zákazníkům a to po dobu 5 let ZDARMA.

ROČNÍ FOCUS CM = 0 Kč

Průběžné provádíme SCAN FOCUS CM, který poskytne aktuální stav o Vašich webových stránkách či e-shopu (použití, zákonné podmínky, aktualizace, propagace apod.).  Tím získáte vždy aktuální přehled a dostatečný časový prostor pro případné úpravy, opravy či inovaci. Tuto bezplatnou službu poskytujeme v nové verzi automaticky všem klientům od 25.2.2024 (wp).

KE STAŽENÍ ZDARMA = 0 Kč

Naši klienti si mohou u některých našich zakoupených produktů, navíc zdarma stáhnout nástroje a materiály pro podporu prodeje (např. maloobchod, velkoobchod).  Vyvíjíme vlastní, unikátní nástroje pro podnikání a u některých je právě možno navíc zdarma stáhnout další služby či bezplatné nástroje, které jim ušetří čas i peníze a mohou tak rozvíjet své podnikání.

SAMI SE ROZHODNĚTE KOLIK ZAPLATÍTE =   Kč

U některých servisních služeb našich zákazníků (na které se nevztahuje záruka), které provedeme na žádost klienta, dáme volnou ruku v úhradě za službu. Může se stát, že u některých procesů účtovat hodinovou sazbu by nebylo správné. Jen klient ví, jak mu tato služba pomohla a jak nás ocení. 

NADSTANDARDNÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČE

Každý klient je individuální a má jiné potřeby a požadavky. Každý klient má rozdílně velikou firmu – od živnostníka, samostatného podnikatele až po střední a velkou firmu. Každému poskytneme maximální individuální péči s ohledem na finanční možnosti klienta. Naším cílem je vždy poskytnout služby a produkty v nejvyšší kvalitě, rychle a maximálně férově a profesionálně. Svým klientům navrhneme vždy to nejlepší řešení. 

VÝZKUM A VÝVOJ

Naši klienti se mohou stát součástí výzkumu a vývoje nových moderních produktů pro podporu prodeje. Získáte konkurenční výhodu a možnost zakoupit finální produkt se slevou až 80%. Výzkum a vývoj má ale spoustu dalších výhod. Časově ani finančně Vás nezatíží, žádné osobní, finanční, firemní a jiné údaje nezískáváme. Jste-li součástí výzkumu a vývoje Millucci, získáte konkurenční výhodu v použitých technologiích, které vám mohou i výrazně zlepšit obchodní či marketingové aktivity z důvodu, že výzkum a vývoj primárně řeší otázku podpory prodeje, zákaznickou loajalitu, funkčnost, jednoduchost a pohodlnost vyvíjených nástrojů. Většina nástrojů z naší dílny jsou automatizované, tím se plně soustředíte na své podnikání a naše technologie vám pouze pomáhají bez nutnosti jakéhokoliv vašeho zásahu.

UMÍME MNOHEM VÍCE:

Jako jedni z mála vyvíjíme investujeme do nových technologií a vzdělávání z vlastních zdrojů
Jako jedni z mála tvoříme nové nástroje a unikátní produkty podpory prodeje.  
Jako jedni z mála pomáháme, aby byl internet bezpečnější.
Jako jedni z mála, jsme ochotni řešit projekty s klientem – společně. 
Jako jedni z mála máme v oboru obrovské zkušenosti a rozsah – od roku 1997 (a první seznámení s programováním od roku 1994).
Jako jedni z mála, jsme ochotni investovat do vývoje nových produktů, abychom pomohli přinést naším zákazníkům lepší konkurenční výhodu.

 

NAŠE VÝHODY:   RYCHLOST, SPOLEHLIVOST, FÉR JEDNÁNÍ, INOVACE

BEZPEČNÁ KOMUNIKACE
Šifrovaná a zabezpečená
komunikace

OVĚŘENÁ FIRMA
Spousta spokojených zákazníků
v celé ČR

ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Kvalitní zákaznická podpora
a rychlé řešení

FÉROVÝ PŘÍSTUP
Vážíme si svých zákazníků,
zakládáme si na fér jednání